Kniha návštev

Dátum 07.05.2015
Vložil Hecky
Titulok Stránka

V poslednom čase dosť často chodievam na túto stránku. Je to pekná, jednoduchá prehľadná stránka, a preto ju mám radšej ako všetky podobné stránke kde je toho veľa a nič.
Je len škoda, že je strašne málo tvorcov pap. modelov v Slovenskej republike tak aby boli spokojní všetci slovenskí papieráci a tiež málo e-schopov. Moje zameranie sú lode, hlavne historické plachetnice vo väčších mierkach. Na slovensku je len jeden e-schop ktorí mi vyhovuje. Preto musím chodievať po výstavach a prehľadávať krabice hlavne poľských predajcov... No a na tejto stránke si vždy nájdem stručný prehľad kde aká akcia je... Ďakujem za ňu!

Dátum 11.05.2015
Vložil Bugatti
Titulok Re:Stránka

Ahoj Hecky

Ďakujem za pochvalu. Na stránku nemám moc času, no sem tam niečo pridám. Ale ak by si mal záujem mi pomôcť, napíš mi do sekcie Napíšte nám. Mohol by si byť prínosom pre túto stránku.

Dátum 03.01.2012
Vložil Mgr. Jana Papšová, PhD.
Titulok Vždy krásny zážitok z výstav

Marcelovu prácu v modelárstve veľmi dobre poznám, výstavy sú vždy vydarené, polytematické a na týchto stretnutiach vždy vládne dobrá a priateľská nálada.
Je ťažké z modelov vybrať ten najlepší, všetky modely od všetkých vystavujúcich sú precízne vypracované.
Najbližšia výstava má byť v apríli a určite sa prídem pozrieť. Veľmi sa teším na nové modely a starých známych.

Dátum 09.01.2012
Vložil Bugatti
Titulok Re:Vždy krásny zážitok z výstav

Ďakujem Janka za pochvalu, veľmi dobre sa to číta, no je treba pripomenúť, že tie akcie, nie sú len mojím dielom, ale dielom mnohých šikovných ľudí, ktorí ich robia s láskou. A bez nároku na odmenu. A za to im veľmi ďakujem a veľmi si ich vážim.

 

admin kabaka© 2011 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode